معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی

نیل به پیشرفت، منوط به پرورش روحیه آفرینش‌گری و ابداع در میان اصحاب علوم بوده است

 
دیدار نوروزی مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر میرزاده
 

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به کنفرانس ملی «نقش مطالعات زبان در توسعه اقتصادی، فرهنگی و علمی ایران» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه  قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن پیام دکتر حمید میرزاده به این شرح است:

«بسمه تعالی

اقرا بااسم ربک الذی خلق

و آنگاه که حق تعالی به خواندن فرا خواند پیغمبرش را؛ بلا شک بندگانش را نیز به ارتباط فرا خواند.

نقش بی‌بدیل زبان به مثابه نقطه تلاقی تلاش انسان‌ها در راستای انتقال تجارب، اطلاعات و زبان خود در جملگی حوزه‌های علمی و غیر علمی مورد اذعان همگان می‌باشد. نیل به پیشرفت در هر کنجی از سرزمین علم منوط به پرورش روحیه آفرینش‌گری و ابداع در میان اصحاب علوم بوده و زمانی به جرگه حقیقت آراسته می‌شود که افراد در عرصه زبان و ادبیات آن به تمرین خلقت‌گری بپردازند.

در فرآیند توسعه، با اندکی مبالغه می‌توان چنین قلم فرسود که در جهان امروز، تسلط بر زبان میانجی جهانی، تاثیری غیر قابل کتمان در پیشرفت علم، اقتصاد و فرهنگ خواهد داشت، کما اینکه دانشگاه‌های معتبر جهان هم‌اکنون به تربیت متخصصان مسلط به زبان ویژه حوزه‌های علوم مختلف ‌کرده‌اند.

ابتکار گروه زبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در برگزاری این کنفرانس میان رشته‌ای با محوریت نقش زبان در توسعه نه تنها ضرورتی غیر قابل اجتناب بلکه امری نیکو بوده و قابل تقدیر و تحسین می‌باشد. از پیشگاه باری‌تعالی پیشرفت روز افزون میهن اسلامی و توفیقات مستدام مسئولان محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه را آرزومندم.»

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

1393 © تمامی حقوق برای معاونت پارلمانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محفوظ است

بالا نسخه رومیزی