معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی

هشدار جدی نماینده ملت به وزارت علوم: فصل‌الخطاب اعلام اعتبار قوانین با مجلس است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیانیه‌های پی در پی وزارت علوم درباره اعتبار نداشتن قانون رشته‌های دانشگاه آزاد مصوب سال 67 واکنش نشان داد و گفت: ما برای آخرین بار با وزارت علوم اتمام حجت می‌کنیم تا با رویکردهای خود باعث هرج و مرج نشود.

حجت‎‌الاسلام علیرضا سلیمی درباره بیانیه‌های پی در پی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اصرار بر منسوخ بودن قانون سال 67 درباره رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: «مرجع تعیین مدت اعتبار قوانین با مجلس است و به دستگاه‌های دیگر ربطی ندارد. بنابراین برای بار آخر به وزارت علوم هشدار می‌دهیم که به این گونه مسائل ورود نکند و دخالتی هم نداشته باشد.»

او ادامه داد: «وزارت علوم باید بداند که مجلس در راس امور قرار دارد پس دخالت این دستگاه در امور مجلس باعث هرج و مرج و تشنج می‌شود. بنابراین برای آخرین بار به وزارت علوم هشدار می‌دهیم که فصل‌الخطاب در مسائلی مانند اعتبار قوانین و... با مجلس شورای اسلامی است و لاغیر.»

سلیمی افزود: «یکی از طرح‌های سوالات نمایندگان و اعضای کمیسیون آموزش مجلس درباره وزیر پیشنهادی وزارت علوم موضوع رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی است و ما قطعا در این باره از وزیر آینده این وزارتخانه سوال خواهیم کرد که آیا رشته‌های دانشگاه آزاد را قانونی می‌داند یا خیر؟»

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

1393 © تمامی حقوق برای معاونت پارلمانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محفوظ است

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد