معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی

بازدید نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

 
بازدید از ملایر 

محمد کاظمی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی همزمان با هفته دولت از روند تجهیز و پیشرفت دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر عباس ملک حسینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در این بازدید گزارش اقدامات انجام شده در این باره را ارایه کرد.

کاظمی نیز با بازدید از ساختمان و بخش‌های مختلف این دانشکده و روند تجهیز و آماده‌سازی این مجموعه در جریان اقدامات انجام شده درباره تایید و راه‌اندازی رشته‌های پیراپزشکی در واحد ملایر قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: «شهر ملایر پتانسیل لازم برای گسترش رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارد.»

وی از تلاش رئیس واحد ملایر و همکاران وی قدردانی و با توجه به روند تسریع تجهیز آزمایشگاه‌های این دانشکده ابراز امیدواری کرد که رشته‌های مورد درخواست این واحد به زودی دایر شوند.

به گزارش آنا در سفر وزیر بهداشت به ملایر، قاضی زاده هاشمی با نظر مساعد نسبت به راه‌اندازی دانشکده پزشکی و پیراپزشکی در واحد ملایر موافقت کرد.

پرونده رشته‌های پیراپزشکی مورد درخواست واحد ملایر از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مورد تایید قرار گرفته و تجهیزات و وسایل مورد نیاز این رشته‌ها به صورت کامل در ساختمانی به مساحت 7000 متر مربع آماده شده‌ است.

این رشته‌ها پس از بازدید نهایی هیأت بازرسی وزارت بهداشت راه‌اندازی خواهد شد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

1393 © تمامی حقوق برای معاونت پارلمانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محفوظ است

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد