معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی

نماینده مردم دامغان در مجلس: دانشگاه آزاد دامغان ظرفیت پذیرش۲۰هزار دانشجو را دارد

 
ابوالفضل حسن بیکی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی
 نماینده مردم دامغان در مجلس، ضمن بیان اینکه دانشگاه آزاد این شهر ظرفیت جذب ۲۰هزار دانشجو را دارد، گفت: زیرساخت های رشته های پزشکی و پیراپزشکی در این شهر وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل حسن بیکی در دیدار پیش ازظهر جمعه خود با فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد در دفتر وی، ضمن اشاره به ضرورت حمایت از توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، بیان کرد: زیرساخت های رشته های پزشکی و پیراپزشکی وجود دارد که امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد راه اندازی ظرفیت های این دانشگاه باشیم.

وی افزود: دامغان زیرساخت‌های مطلوبی را در حوزه علم و فناوری دارد که می توان با استفاده از آنها در راستای تولید علم و ثروت از طریق آموزش عالی که همانا رسالت دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تشکیل در انقلاب اسلامی بوده، استفاده بهینه کرد.

نماینده مردم دامغان در مجلس ضمن اشاره به ضرورت توسعه علمی در دانشگاه این شهرستان، بیان کرد: دامغان می توان به واسطه داشته های حوزه نیروی انسانی، علمی، پژوهشی و زیرساختی، در زمره قطب های علمی و آموزش عالی کشور و شمالشرق ایران اسلامی باشد لیکن باید بهره‌گیری و استفاده از این ظرفیت‌ها را در دستور کار قرار داد تا در راستای تحقق این امر موفق باشیم.

حسن بیکی دانشگاه آزاد اسلامی را فرصتی برای تولید علم در راستای توسعه فناوری دانست و بیان کرد: امروز باید بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی به تولید علم در حوزه فناوری بپردازیم تا بتوانیم شرکت های دانش بنیان را توسعه دهیم.

وی افزود: ما انتظار داریم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، دانشگاه‌های دامغان به‌سوی تولید ثروت از علم بروند و مسئولان نیز زیرساخت های این امر را فراهم کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

1393 © تمامی حقوق برای معاونت پارلمانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محفوظ است

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد