معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی

دیدار نماینده مجلس با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان

 
اردوهای جهادی
 

علی برز بختیاری نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با دکتر حمدالله منظری توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، در این دیدار که در دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برگزار شد، بختیاری با تبریک انتصاب دکتر منظری توکلی، این انتخاب را نشانه درایت رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست این دانشگاه دانست.

وی اظهار کرد: «مطمئنا با حضور دکتر منظری توکلی بعنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان شاهد رشد و توسعه آموزشی و پژوهشی بیش از پیش واحد های دانشگاهی این استان به عنوان یکی از قطب های بزرگ آموزشی استان کرمان خواهیم بود.»

منظری توکلی دبیر هیات امنای استان کرمان هم با ارائه گزارش جامع از شرایط فعلی واحدهای دانشگاه آزاداسلامی استان به تشریح موفقیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی و تهدیدهای پیش روی این واحدها پرداخت.

وی با تشکر از حسن اعتماد دکتر ولایتی و دکتر رهبر، رویکرد فرهنگی و اعتقادی و تفکر مدیریت دینی و مشارکتی را بر مدیریت فردی مقدم دانست.

رئیس واحد کرمان گفت: «کیفیت بخشی به آموزش، جذب هیات علمی پرتوان، پرورش ایده ها و راه‌اندازی موسسات دانش بنیان، توجه ویژه به منابع و مصارف، بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و توانا، پرورش فارغ التحصیلان بالقوه و کارآمد، انتشار مجلات علمی معتبر، راه‌اندازی و بهره‌برداری از سامانه آزمایشگاه‌های همکار آزاد (سا‌ها) و شهرک فناوری آزاد (شفا) از جمله برنامه‌های استان کرمان در دوره مدیریت جدید این استان است.»

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

1393 © تمامی حقوق برای معاونت پارلمانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد محفوظ است

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد